Apie mus

Gratis (lot. ) reiškia „dovanų“, „nemokamai“. Taigi, Jūsų svečiams ir artimiesiems Gratis reiškia malonias staigmenas, kuriomis Jūs juos pradžiuginsite bei nustebinsite, jeigu kreipsitės į mus.

Savo veiklą pradėjome 2006 m. norėdami pasiūlyti baltus balandžius vestuvėms, tačiau pamatėme, kad mūsų klientų ratas išsiplėtė ir baltus balandžius žmonės pamėgo užsisakyti krikštynoms, gimtadieniams, įmonių renginiams, mokyklų bei universitetų šventėms ir kitoms įvairioms progoms. Jau daug metų auginame baltus pašto balandžius, kurie žino kelią atgal namo ir yra pripratę prie žmonių rankų, taigi juos paleisti į dangų yra labai paprasta bei malonu.

Per pastaruosius kelerius metus veiklą praplėtėme ir galime Jūsų šventėms pasiūlyti ne tik baltų balandžių skrydį, bet ir dangaus bei vandens žibintų, kurie puikiai tiks bet kokiai šventei. Taip pat pas mus galite įsigyti mielų dovanų svečiams ir artimiesiems, kurias galite padovanoti ne tik kaip padėkos dovanėles, bet ir gimtadienio, Šv. Kalėdų ar kita proga. Dar galime Jums pasiūlyti šokolado fontaną – nuostabų desertą bet kuriai šventei –vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui ar kitai progai.

Tikimės, kad Jūsų šventė taps spalvingesnė ir įspūdingesnė, jeigu kreipsitės į mus.

Nuoširdžiai,
Gratis. lt

Visos kainos su PVM